O nas

Polska wieś to fantastycznie kolorowy korowód obyczajów, sztuki ludowej, folkloru, ale przede wszystkim smaku dawnej kuchni. W swojej ofercie wykorzystujemy walory krajobrazu wiejskiego należącego do pięknej Augustowszczyzny, która stała się miejscem do uprawiania turystyki aktywnej i sportów wodnych, jest ona zatem idealnym miejscem na letni wypoczynek w Polsce. Tereny Augustowszczyzny swoją niezwykłą atrakcyjność zawdzięczają położeniu wokół jezior i licznych lasów Puszczy Augustowskiej. Dworek Zyskowskiego  zaprasza wszystkich miłośników wędkarstwa i grzybobrania, otaczające lasy są obfite w grzyby i owoce leśne, a jezioro Busznica położone nieopodal budynku umożliwia połów ryb z brzegu, pomostu lub łódki. Bezpośredni kontakt z lasem, sprawia, że można zobaczyć sarny, lisy, jelenie, kormorany, orły jak również czaple, a w leśnych zaroślach można spotkać nawet stado dzików. Jest to miejsce ciche, które zakłóca jedynie śpiew ptaków czy kumkanie żab.

Dworek Zyskowskiego jest przyjazny wędkarzom, grzybiarzom i tym, którzy cenią sobie urlop na łonie natury. Pobyt jest możliwy ze śniadaniem lub śniadaniem z obiadem i kolacją. W całym obiekcie jest możliwe połączenie z Internetem, możliwość zaparkowania auta na parkingu oraz wypożyczenia sprzętu rekreacyjnego- rowery szosowe, rowery wodne i łodzie.

Świetna lokalizacja, dogodny dojazd, bliski kontakt z ciekawymi miejscowościami takich jak: Augustów, Studzieniczna, Płociczno, to tylko niektóre z wielu zalet naszego obiektu.  Dworek Zyskowskiego jest położony na chronionych terenach Natury 2000. Kontakt z przyrodą, domowa kuchnia, która opiera się na produktach własnego gospodarstwa, przytulne pokoje i przede wszystkich przyjazna atmosfera to atuty Naszego miejsca.

Poza pobytem w gospodarstwie organizujemy przyjęcia okolicznościowe wraz z noclegami w gustownych pokojach, z których w każdej chwili jest możliwość skorzystania bądź uśpienia dzieci. U nas mają Państwo pewność, że nikt nie powie, że jest za głośno czy za późno, każdy gość jest otoczony najlepszą opieką i o organizację imprezy zadbamy jak najlepiej. Zazwyczaj organizujemy imprezy rodzinne, oczywiście menu dostosowujemy do indywidualnych życzeń gości.