Dworek Zyskowskiego - przyjazne miejsce z dala od miejskiego zgiełku

WĘDKOWANIE NA JEZIORZE BUSZNICA

Jako dzierżawca jeziora Busznica daje Państwu możliwość połowu ryb na pobliskim jeziorze oddalonym o około 3km od Dworku! Jezioro Busznica jest to niezwykle ciekawy akwen wodny, jest ono najgłębszym jeziorem leżącym w całości na terenie powiatu augustowskiego. Jezioro Busznica ma owalny kształt, a linia brzegowa jest słabo rozwinięta i praktycznie w100% porośnięta borem sosnowym. Lejowate dno jest tu pozbawione górek i dołków, opada najpierw łagodnie, a następnie stromo.
Jezioro Busznica zalicza się do wód sielawowych i żyją tam gatunki ryb, takie jak: szczupak, leszcz, płoć, węgorz oraz okoń.

WĘDKOWANIE NA JEZIORZE BUSZNICA

Jako dzierżawca jeziora Busznica daje Państwu możliwość połowu ryb na pobliskim jeziorze oddalonym o około 3km od Dworku! Jezioro Busznica jest to niezwykle ciekawy akwen wodny, jest ono najgłębszym jeziorem (do 50 m) leżącym w całości na terenie powiatu augustowskiego. Jezioro Busznica ma owalny kształt, a linia brzegowa jest praktycznie w100% porośnięta borem sosnowym. Lejowate dno jest tu pozbawione górek i dołków, opada najpierw łagodnie do 20 metrów, a następnie stromo. Jezioro Busznica zalicza się do wód sielawowych i żyją tam gatunki ryb, takie jak: szczupak, sielawa, leszcz, płoć, węgorz oraz okoń.

Lokalizacja

Danowskie 16B
16 – 304 Nowinka

Godziny pracy recepcji

10:00 – 23.00 
poniedziałek – niedziela

Kontakt

tel.: 605 234 228
e-mail: dworekzyskowskiego@gmail.com

Scroll to Top
Call Now Button